14 вересня 2020

Триває набір до вступного тестування до IT-школи Samsung

Поспішайте отримати якісні знання в сфері IT від найкращих вчителів: IT - школа  Samsung продовжує набір на безкоштовний курс з програмування!

 

Для випускників шкіл, які люблять сучасні технології, є чудова нагода отримати сучасні знання та спробувати себе в IT сфері – курс IT-школа Samsung. Цей освітній проект від південнокорейської компанії дозволяє отримати знання з програмування від справжніх професіоналів своєї справи. Офіційний освітній проект за підтримки компанії Samsung Electronics був запущений в 2012 році. Українські школярі розпочали навчання з 2016 року, і вже в чотирьох містах є такі курси.

 

 

Цього року  учні 9-11 класів можуть подати свої заявки на навчання в IT-школі Samsung. Відразу шість навчальних закладів з чотирьох міст (Київ, Львів, Харків, Дніпро) прийняти нових студентів, яку вивчатимуть програмування абсолютно безкоштовно.

 

Як потрапити доT-школи Samsung? 

 

По-перше, потрібно подати заявку за посиланням (https://samsungitschool.com.ua/registration.html), вказавши місто проживання і контактні дані.

На другому етапі будуть проводитися вступне тестування, яке дозволить відібрати всього 200 майбутніх студентів.

 

В IT-школі Samsung вивчатимуть основи програмування на Java, об'єктно-орієнтоване програмування на Java під Android, основи інформаційної безпеки, введення в системи управління базами даних на прикладі SQLite і введення в World Wide Web. Всі ці дисципліни розділені на п'ять модулів, які і будуть викладатися протягом року. І після закінчення навчання учні представлять свої проекти  програми написані для Android, для фінального захисту.

 

 Реєстрація триватиме до 30 вересня 2020 року включно!

 

За додатковою інформацією заветайтеся: education.ua@samsung.com