17 травня 2019

Фіналісти проекту «IT-ШКОЛА SAMSUNG» представили свої роботи в Міністерстві освіти та науки України

15 травня 2019 року в Міністерстві освіти та науки України пройшов захист робіт фіналістами проекту "IT-школа Samsung" 2018-2019 навчального року. В заході взяли участь 25 учнів, які представили 14 кращих проектів - додатків для операційної системи Android - за результатами регіонального відбору. Регіональний відбір проходив наприкінці квітня 2019 року - було обрано по два проекти з кожної із 7 шкіл, що працюють по Україні. Учнів-фіналістів особисто привітали Заступник міністра України Юрій Михайлович Рашкевич та президент "Samsung Electronics Україна" Десонг Ра.

Проекти оцінювало журі, до складу якого входили представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та компанії "Samsung Electronics Україна". Спеціалісти оцінили як технічну складність розроблених додатків, так і презентаційні навички учнів.

Усі учасники отримали цінні подарунки від компанії Samsung. Кращі проекти за результатами оцінки журі були відзначені дипломами.

Перше місце посів учень з м. Київ, Степан Фендьо, з проектом "Summarium". За допомогою цього додатку можна легко натренувати навички додавання та віднімання цифр, що досить актуально для дітей дошкільного віку та учнів молодших класів. Додаток уже доступний в Google Play за посиланням.

Друге місце посіла команда з Вінниці у складі Афанасьєвої Катерини, Шестакової Олени та Мельник Івана за проект "Tutor" - помічник для випускників у підготовці до ЗНО.

Третє місце поділили Палій Орест з м. Львів з додатком "Organizer" та Шраменко Владислав з м. Харків з додатком-грою "Pentago".

Влітку 2019 року почнеться реєстрація на відбір на навчання у 2019-2020 навчальному році. Стежте за новинами у соціальних мережах компанії та на нашому сайті.